Andax Wide
  • Komentarze off

  • admin

  • 14 września 2023

Niedawno zakończyliśmy instalację maszyny Andax Wide marki Solema w radomskiej hucie szkła. O ile zazwyczaj maszyny sprzedajemy firmom specjalizującym się w produkcji opakowań oraz obróbce tektury, o tyle tym razem zawarliśmy transakcję z podmiotem, który zajmuje się produkcją szkła. Jak widać, również i takie przedsiębiorstwa mogą z powodzeniem korzystać z naszych maszyn. Co więcej, to pierwsza nasza instalacja maszyny Andax Wide z podajnikiem Jumbolino (podajnikiem elementów wzdłużnych kratownicy) w całej Polsce.

 

Radomska huta szkła – co to za firma?

Radomska huta szkła to duży zakład produkujący różne naczynia oraz opakowania szklane. Obecnie jest on jednym z największych producentów szkła dekoracyjnego, użytkowego oraz gospodarczego. Swoje wyroby wykonuje ze szkła sodowego. Dużą zaletą tego tworzywa jest to, że można je poddawać recyklingowi. Firma wytwarza swoje wyroby także na bazie kilku technologii: wirowania, dmuchania oraz prasowania. Dodajmy, że dąży ona osiągnięcia standardów światowych, a na niektórych płaszczyznach sama te standardy wyznacza. W tym momencie obecna jest aż na 40 globalnych rynkach.

Mamy zaszczyt poinformować, że radomska hura szkła zdecydowała się na zakup właśnie naszej automatycznej maszyny do składania kratownic. Jest to model Andax Wide marki Solema. To bardzo wszechstronne, a zarazem solidne urządzenie, zaprojektowane z myślą o automatycznym montażu przegród z tektury falistej (wszystkich jej rodzajach, począwszy od E-tektury, aż do podwójnej fali). Wyposażona jest ona zarówno w automatyczny nakładacz elementów wzdłużnych Jumbolino, jak i Collapser, przeznaczony do składania gotowych już kratownic dla łatwiejszego i szybszego odbioru końcowego. Maszyna Andax Wide została wyposażona dodatkowo w nowego typu podajnik Jumbolino.

Maszyna Andax Wide – co to za urządzenie?

Maszyna Andax Wide marki Solema to maszyna do składania kratownic, która wyróżnia się ogromną wydajnością. Jest w stanie produkować aż 50 zestawów kratownic tekturowych w ciągu minuty. Zależy to jednak od ich rozmiaru. W urządzeniu zainstalowany jest również system PLC S7, dzięki któremu można zapisywać obszerne serie parametrów na dysku twardym. Dzięki temu czas wymagany do zmiany formatu zredukowany jest do absolutnego minimum. Maszyna może być wykorzystywana na potrzeby własne wielu firm – nie tylko tych zajmujących się obróbką tektury. W Polsce znajduje się wiele innych dużych zakładów produkcyjnych, które mogłyby również wykorzystywać tego typu urządzenia.

Maszyna Andax Wide w Emergraf

Zainteresowała Cię maszyna Andax Wide? A może szukasz innego urządzenia do składania kratownic? W obu przypadkach z przyjemnością Ci pomożemy. Przykładowo znajdziesz u nas również maszynę do składania Andax Jumbo marki Solema, urządzenie Casiermatic oraz model do składania Moser. Nie wiesz, która maszyna będzie najlepsza dla Twojej firmy? Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach. Zadzwoń na numer 12 288 12 44 i powiedz, czego potrzebujesz. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie!