12 / 288 12 44

biuro@emergraf.com.pl

O firmie

Witamy w

Emergraf

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn poligraficznych i opakowaniowych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce następujących producentów maszyn: KOMFI, Solarco oraz Solema w Polsce. Naszym dostawcą folii jest firma KDX.

Od wielu lat pracujemy z pasją, wykorzystując całą naszą wiedzę i profesjonalizm w znalezieniu najlepszych rozwiązań technicznych spełniających potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy dostawcą maszyn zarówno nowych jak i używanych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę połączoną z dostawą maszyny, jej montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jesteśmy dostawcą części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Siedziba firmy mieści się w Wieliczce w budynku wybudowanym na własne potrzeby. Dysponujemy powierzchnią magazynową ok. 1000 m2. W naszym magazynie mamy przygotowane do testów dla naszych klientów zarówno maszyny nowe jak i używane. Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy!

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania produktowe dla naszych klientów. Nasz profesjonalny zespół pracuje nad tym aby spełnić oczekiwania każdego klienta.

Dlaczego warto nas wybrać

Od wielu lat pracujemy z pasją, wykorzystując całą naszą wiedzę i profesjonalizm w znalezieniu najlepszych rozwiązań technicznych spełniających potrzeby naszych klientów. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę połączoną z dostawą maszyny, jej montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

  • Najlepszy sprzęt

  • Specjaliści

  • Zadowoleni klienci

  • Znane marki

Zainteresowny naszą firmą?

Skontaktuj sie z nami