12 / 288 12 44

biuro@emergraf.com.pl

O firmie

Witamy w

Emergraf

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn poligraficznych, maszyn do obróbki kartonu oraz tektury falistej. Jesteśmy przedstawicielem w Polsce następujących producentów maszyn: KOMFI, Solarco, Solema oraz SCS Automaberg w Polsce.

Od wielu lat pracujemy z pasją, wykorzystując całą naszą wiedzę i profesjonalizm w znalezieniu najlepszych rozwiązań technicznych spełniających potrzeby naszych klientów.

 

Jesteśmy dostawcą maszyn zarówno nowych jak i używanych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę połączoną z dostawą maszyny oraz montażem. Oferujemy m.in.: laminatory i foliarki KOMFI, paletyzatory SOLEMA do układania gotowych książek na paletach , boxmakery SOLARCO do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyny do produkcji i składania kratownic tekturowych SOLEMA, maszyny sztancujące z opcją złocenia, zaoblarki okładek, maszyny zaokraglajce rogi SCS Automaberg,  automatyczne sztance Youngshin do arkuszy wielkoformatowych  oraz lakierówki KOMFI

 

Jesteśmy dostawcą części zamiennych oraz folii do laminowania.

Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy!

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania produktowe dla naszych klientów. Nasz profesjonalny zespół pracuje nad tym aby spełnić oczekiwania każdego klienta.

Dlaczego warto nas wybrać

Od wielu lat pracujemy z pasją, wykorzystując całą naszą wiedzę i profesjonalizm w znalezieniu najlepszych rozwiązań technicznych spełniających potrzeby naszych klientów. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę połączoną z dostawą maszyny, jej montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

  • Najlepszy sprzęt

  • Specjaliści

  • Zadowoleni klienci

  • Znane marki

Zainteresowny naszą firmą?

Skontaktuj sie z nami