DCH 60 emergraf - maszyny poligraficzne
  • Komentarze off

  • Emergraf

  • 9 stycznia 2023

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko nr F.4.44  na tegorocznych targach Remadays, które odbędą się w Warszawie w dniach 1-3 lutego 2023 roku.

Zaprezentujemy Państwu zupełnie nową automatyczną maszynę DCH 60 włoskiej firmy Automaberg do sztancowania w krótkich seriach z możliwością złocenia, tłoczenia, bigowania, wykonywania znaków Braila itp.

Jestem pewna, że ta maszyna zainteresuje wszystkich producentów opakowań, a szczególnie tych zajmujących się galanterią opakowaniową!

Maszyna jest idealna do wykrawania prac w małych i średnich nakładach, gdzie bardzo istotny jest czas narządzania i koszt wykrojnika. Na wykładaniu maszyny DCH-60 znajduje się separator odpadów, co pozwala otrzymać gotowe wykrojone elementy z gładką powierzchnią wycięcia bez charakterystycznej pozostałości po ” wąsach” obecnych w tradycyjnej metodzie sztancowania. Jakość wycięcia na maszynie DCH jest perfekcyjna! Ustawianie maszyny odbywa się z panelu dotykowego z intuicyjnymi piktogramami.

Ponadto zaprezentujemy Państwu popularny model foliarki KOMFI Amiga 36 z automatycznym podawaniem w specjalnej konfiguracji.

Serdecznie zapraszamy ! Do zobaczenia na targach!