12 / 288 12 44

biuro@emergraf.com.pl

PLUTON Automatyczny Paletyzator do książek

Dane techniczne:

Prędkość maszyny max. 25 produktów / minutę

Rozmiar produktów

(długość x szerokość x wysokość) min. 150 × 110 × 60 mm, max. 530 × 350 × 300 mm

Rozmiar palet

(długość x szerokość x wysokość) min. 800 × 700 × 130 mm

min. 640 × 700 × 130 mm  opcja

max. 1270 × 1060 × 170 mm

Max wysokość ułożonego stosu:

Maksymalne osiągane wysokości wahają się między 1455 mm (57 1/4“) i 1704 mm (67”) zależnie od wysokości produktu i wysokości palety.

Pojemność magazynowa palet 900 mm, czyli 5-7 palet

Zmiana rozmiaru odbywa się automatycznie przez serwomotory

Odwracacz stosu i fotokomórki do kontroli wysokości: opcjonalnie

   Category:

  Description

  System paletyzujący SOLEMY jest przeznaczony do instalacji na końcu linii produkcyjnych,  w tym linii introligatorskich do produkcji książek w oprawie miękkiej lub twardej.

  Nasze automatyczne paletyzery mogą być przeznaczone dla poligrafii do obsługi książek, paletyzowania pudeł z czasopismami oraz dla branży przemysłowej wyróżniając się szybkością, delikatnością i precyzją w paletyzowaniu pudełek na żywność, olej, wino, kosmetyki  itp.

  Charakteryzują się niezwykłą delikatnością w obsłudze produktu.

  System do paletyzacji firmy  SOLEMA działaja precyzyjnie i delikatnie układając na palecie równo i stabilnie. Dzięki zamontowaniu na końcu linii paletyzatora towar będzie natychmiast gotowy do wysyłki

  Automatyczny paletyzator Pluton to najbardziej kompaktowe automatyczne paletyzatory na rynku.

  Automatyczny paletyzer serii Pluton może być używany do paletyzacji książek w twardych i miękkich okładkach, do paletyzacji zszytych i klejonych bloków książek,  czasopism, katalogów, do paletyzowania stosów owiniętych folią typu stretch lub stosów  zbanderolowanych kartek, do paletyzacji pudeł kartonowych, do paletyzacji gazet oraz kolorowych czasopism.

  Oto kilka typowych zastosowań, w których automatyczny paletyzer serii Pluton firmy Solema może dać z siebie wszystko:

  1) Automatyczny paletyzator dla przemysłu przetwórstwa papieru.

  Wiadomo, że pojawienie się technologii umożliwiło wprowadzenie automatyzacji w każdym środowisku pracy. W tym scenariuszu wiodącą rolę odgrywa automatyczny paletyzator. Zwłaszcza w branży przetwórstwa papieru automatyczny paletyzator Pluton  zastępuje ręczną pracę operatora wykonującego najcięższe operacje. Automatyczny paletyzator Pluton nie ma żadnego problemu z przenoszeniem nawet najcięższych paczek z niezwykłą precyzją i delikatnością.

  2) Automatyczny paletyzator dla poligrafii.

  W świecie zarządzanym przez komputery i zegarki prędkość jest wszystkim, ale nie możemy zapominać o jakości. W branży poligraficznej szybkość i precyzja są podstawowymi elementami dobrej pracy, dlatego automatyczny paletyzator Pluton w drukarni  wykonuje swoje zadanie nienagannie. Niewielkie rozmiary i łatwość transportu w połączeniu z prostotą obsługi sprawiają, że automatyczny paletyzator Pluton do oprawy książek jest najlepszym rozwiązaniem, nawet w ciasnych ograniczonych powierzchniowo miejscach.

  “Kto gromadzi książki, gromadzi pragnienia; a kto ma wiele pragnień, jest bardzo młody, nawet w wieku osiemdzisięciu lat”. (U. Ojetti). Tym cytatem pisarz Ugo Ojetti uwielbiał definiować, co dla wielu z nas jest przedłużeniem mózgu. Kochamy książki, dlatego stworzyliśmy linię automatycznych paletyzatorów do książek, które obchodzą się z książką w delikatny i czuły sposób.

  3) Automatyczny system paletyzujący do pudeł dla różnych gałęzi przemysłu.  Wychodzimy z założenia, że ​​paletyzator do pudełek to maszyna, która układa i porządkuje pudełka automatycznie i starannie na palecie. Ponadto nasz automatyczny paletyzator Pluton jest łatwy w obsłudze. Kilka kroków, kilka zasad, ale precyzyjnych. Jest przyjazny dla użytkownika

  Automatyczny paletyzator PLUTON

  Cechy, które sprawiają, że ten system paletyzujący jest wyjątkowy to kompaktowa i zwarta konstrukcja.

  Główną cechą tej maszyny są: mała powierzchnia, która pozwala na jego instalację nawet w bardzo wąskich miejscach, ciągłe wibrowanie produktu podczas różnych etapów oraz prostota ruchów.

  Ruchy maszyny są kontrolowane przez serwomotory, aby umożliwić prostą, ale precyzyjną kontrolę funkcji i możliwość automatycznej zmiany formatu. Paletyzer zbudowany jest na głównej ramie, która wraz z przymocowanymi do niej mechanizmami umożliwia transport w jednym kawałku. Dlatego też maszyna  zbudowana i testowana w fabryce Solema, wysyłana później do klienta jest instalowana w krótkim czasie. Ponowny jej demontaż i montaż również jest nieskomplikowany.

   

  Over 20 years of experience and knowledge in the field of printing machinery sales. By using this I see professionally we meet the needs of our clients.

  (+48) 12/288-12-44

  biuro@emergraf.com.pl

  © 2023

  Emergraf

  | Created by studioncti.pl