12 / 288 12 44

biuro@emergraf.com.pl

Automatyczny paletyzator SUPER PLUTON

Automatyczny paletyzator  Super Pluton to najbardziej kompaktowy  automatyczny paletyzator na rynku.

Nasze systemy paletyzujące mogą być przeznaczone dla poligrafii do obsługi książek, paletyzowania pudeł z czasopismami oraz dla branży przemysłowej wyróżniając się szybkością, delikatnością i precyzją w paletyzowaniu pudełek na żywność, olej, wino, kosmetyki itp.

Charakteryzują się niezwykłą delikatnością w obsłudze produktu.  Description

  SUPER PLUTON to paletyzator o dużej szybkości, opracowany pod kątem dopasowania do każdej linii produkcyjnej, w której wydajność produktu mieści się w zakresie od 35 do 40 stosów na minutę. Konstrukcja paletyzera we wszystkich jego częściach zapewnia prawidłową obsługę różnego rodzaju produktów pochodzących z linii o dużej prędkości. Produkty mogą być luzem, wiązane, pakowane w folię termokurczliwą lub w pudełkach, a magazyn palet i transport palet przez maszynę są przystosowane do obsługi praktycznie każdego rozmiaru i konfiguracji palety.

  Dane techniczne

  Prędkość maszyny max. 45 produktów /minutę
  Rozmiar produktów (dł x szer  x wys )  

  min. 150 × 100 × 60 mm

  max. 560 × 520 × 300 mm

  Wielkość palet  (dł  x szer  x wys) min. 650 × 650 × 120 mm

  max. 1320 × 1060 × 170 mm

  Pojemność magazynka palet max. 15 palet zależnie od grubości palet
   

  Zmiana formatu

   

  Automatyczna przez servo-motory

  Automatyczny system paletyzujący do pudeł dla różnych gałęzi przemysłu. Wychodzimy z założenia, że ​​paletyzator do pudełek to maszyna, która układa i porządkuje pudełka automatycznie i starannie na palecie. Ponadto nasz automatyczny paletyzator Pluton jest łatwy w obsłudze.

   

  Over 20 years of experience and knowledge in the field of printing machinery sales. By using this I see professionally we meet the needs of our clients.

  (+48) 12/288-12-44

  biuro@emergraf.com.pl

  © 2022

  Emergraf

  | Created by studioncti.pl