12 / 288 12 44

biuro@emergraf.com.pl

Emergraf - dystrybutor używanych maszyn poligraficznych, laminatorów, lakierówek, foliarek, krajarek do papieru, maszyn do produkcji pudeł oraz kratownic tekturowych

Maszyny i urządzenia dla poligrafii

Maszyny dla przemysłu opakowaniowego

Maszyny do składania kratownic

Witamy w

Emergraf

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn poligraficznych i opakowaniowych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce następujących producentów maszyn: KOMFI, SOLARCO oraz SOLEMA w Polsce. Naszym dostawcą folii jest firma KDX.

Od wielu lat pracujemy z pasją, wykorzystując całą naszą wiedzę i profesjonalizm w znalezieniu najlepszych rozwiązań technicznych spełniających potrzeby naszych klientów.

Czytaj więcej

Nasza oferta

Boxmakery

Uniwersalne maszyny do produkcji pudeł klapowych, tacek, kratownic, przekładek wycinanych z tektury falistej firmy SOLARCO. Maszyny mogą wykonywać różnego rodzaju cięcia, bigi wzdłużne i poprzeczne. Z dodatkowym modułem sztancowania umożliwiają wycinanie np. otworów na dłonie lub wykonywanie poprzecznych pudeł. Dzięki jednostce drukującej można wyprodukować pudła z nadrukiem w jednym przelocie arkusza.

Laminatory i lakierówki UV

Maszyny do uszlachetniania druku firmy KOMFI obecne na rynku polskim od 20 lat! Różnorodność modeli i wyposażenia sprawia, że dobierzemy odpowiedni model do małych i dużych drukarń offsetowych lub cyfrowych oraz do zakładów specjalizujących się w laminowaniu komercyjnym. W ofercie w pełni automatyczne foliarki od formatu B3 do BO. Maszyny do lakierowania pełnego arkusza oraz do lakierowania wybiórczego w technologii ink-jet.

Kratownice i przekładki

Maszyny do wycinania kratownic, przekładek, wypełnień tekturowych, pianek itp. w wersji automatycznej. Automatyczne maszyny do składania kratownic z tektury falistej i litej w różnych rozmiarach w wydajności do 50 zestawów/min.

Sztance i złociarki

Półautomatyczne i automatyczne maszyny sztancujące do wycinania w tekturze litej i falistej. Możliwość złocenia. Maszyny produkowane w Korei Południowej.

Paletyzery i automatyzacja

Instalując na końcu linii do produkcji np. książek Paletyzer PLUTON możesz otrzymywać automatycznie ułożone na palecie w stosy książki, gazety a nawet pudła. Ponadto dzięki różnym systemom stosującym, transportującym oraz podajnikom możesz zoptymalizować swoją linię oszczędzając w ten sposób miejsce i pieniądze.

Folie do laminacji

Standardowa folia do laminacji polipropylenowa BOPP , polietylenowa PET do wydruków offsetowych oraz specjalna dedykowana do wydruków cyfrowych, odporna na zarysowania (antscaff), soft touch (silky), złota, srebrna oraz wiele innych rodzajów. Dostępne z magazynu kilkadziesiąt szerokości. Realizujemy zamówienia każdej ilości.

Wspołpracujemy z partnerami